decorum surface et couleur pendaison Offre spéciale

Décoration

Le décor est créé par la fonte de vieux cadres et de cadres antiques. La forme caoutchouc capte tous les détails, même les plus fins, les irrégularités et la structure. Actuellement, nous disposons de diverses sortes de décors et d’ornements, en commençant par des lignes simples jusqu’aux motifs de végétaux. Ainsi, la couleur et la structure du mélange de béton donnent à l’ensemble un aspect unique.

Surface et couleur

Le béton est doté d’une couleur brute naturelle caractéristique, influencée par différentes composantes dans le mélange, mais également par le hasard impossible à estimer et à planifier à l’avance, tel que la formation d’efflorescence de chaux lors du séchage des gouttes d’eau sur la surface. La couleur peut être également influencée en ajoutant des pigments de couleur, permettant de créer une nuance de couleur atténuée qui ne recouvre pas, mais souligne la nuance naturelle du béton. Ainsi, la couleur du cadre peut être adaptée à votre intérieur.

Pendaison

Často se nás ptáte, jak je to se zavěšením rámu, že prý betonový rám musí být ,,strašně těžký''. Ano, je to tak, beton není peříčko a je třeba s ním i tak zacházet. Vzhledem ke hmotnosti rámu je nutné zvolit správný způsob zavěšení. Vhodná je hmoždinka a vrut s háčkem na zvolený typ zdi, tloušťka vrutu a jeho délka je závislá na hmotnosti každého kusu. Tento údaj je napsán u každého typu rámu zvlášť. Hmoždinka ani vrut nejsou součástí balení, ale se správným výběrem vám zajisté pomůžou v každém specializovaném obchodě. Samotné zavěšení rámu je snadné díky háčku v zadní části, který lze jednoduše vyměnit ze svislé polohy na polohu vodorovnou opět pomocí křížového šroubováku.

 

Offre spéciale

Dárkový poukaz
Chcete betonovým rámem obdarovat někoho blízkého, ale nevíte, který kousek by mu udělal největší radost? Věnujte mu dárkový poukaz.
Napiště nám na email: betome@concrete-factory.com, nebo zavolejte na číslo +420 608 344 260. Budeme Vás kontaktovat:
- výše částky, kterou chcete na dárkový poukaz uvést, je libovolná.
- vytištěný dárkový poukaz je možné zaslat poštou v dárkové obálce (dodání do 3 pracovních dnů).
- poukaz lze zaslat také emailem ve formátu .pdf, takže si ho doma můžete vytisknout sami (dodání do 24 hodin).
- na poukaz Vám také rádi napíšeme krátké věnování, nebo jméno obdarovaného.

Každý dárkový poukaz má svůj unikátní kód, který se uvádí při objednávce rámu. Smí být použit pouze jednou (za případné zneužití odpovídá majitel) a lze ho uplatnit jedině pro zakoupení výrobku z naší nabídky (není možné poskytnutí finanční protihodnoty).
Platnost poukazu je 6 měsíců.