decorum Oberfläche und Farbe hängend Sonderangebot

Dekor

Das Dekor entsteht durch Abgießen alter und antiquarischer Rahmen. Die Kautschukform nimmt auch die feinsten Details, Unebenheiten und Strukturen ab. Gegenwärtig haben wir verschiedenste Dekore und Ornamente, von einfachen Linien bis hin zu Pflanzenmotiven. Das Alles erhält durch die Farbe und Struktur der Betonmischung ganz spezifischen Ausdruck.

Oberfläche und Farbe

Beton hat seine charakteristische, natürlich rohe Farbe, beeinflusst durch die Bestandteile der Mischung aber auch durch Zufälle, die nicht immer vorab abgeschätzt und geplant werden können, wie zum Beispiel das Bilden einer Kalkblüte bei Eintrocknen von Wassertropfen auf der Oberfläche. Die Farbe kann auch durch das Hinzufügen von Farbpigmenten beeinflusst werden. Es entsteht so ein gedämpfter Farbton, die natürlich Farbe des Betons nicht überdeckend aber unterstreichend. So kann die Rahmenfarbe Ihrem Interieur angepasst werden.

 

Hängend

Často se nás ptáte, jak je to se zavěšením rámu, že prý betonový rám musí být ,,strašně těžký''. Ano, je to tak, beton není peříčko a je třeba s ním i tak zacházet. Vzhledem ke hmotnosti rámu je nutné zvolit správný způsob zavěšení. Vhodná je hmoždinka a vrut s háčkem na zvolený typ zdi, tloušťka vrutu a jeho délka je závislá na hmotnosti každého kusu. Tento údaj je napsán u každého typu rámu zvlášť. Hmoždinka ani vrut nejsou součástí balení, ale se správným výběrem vám zajisté pomůžou v každém specializovaném obchodě. Samotné zavěšení rámu je snadné díky háčku v zadní části, který lze jednoduše vyměnit ze svislé polohy na polohu vodorovnou opět pomocí křížového šroubováku.

 

Sonderangebot

Dárkový poukaz
Chcete betonovým rámem obdarovat někoho blízkého, ale nevíte, který kousek by mu udělal největší radost? Věnujte mu dárkový poukaz.
Napiště nám na email: betome@concrete-factory.com, nebo zavolejte na číslo +420 608 344 260. Budeme Vás kontaktovat:
- výše částky, kterou chcete na dárkový poukaz uvést, je libovolná.
- vytištěný dárkový poukaz je možné zaslat poštou v dárkové obálce (dodání do 3 pracovních dnů).
- poukaz lze zaslat také emailem ve formátu .pdf, takže si ho doma můžete vytisknout sami (dodání do 24 hodin).
- na poukaz Vám také rádi napíšeme krátké věnování, nebo jméno obdarovaného.

Každý dárkový poukaz má svůj unikátní kód, který se uvádí při objednávce rámu. Smí být použit pouze jednou (za případné zneužití odpovídá majitel) a lze ho uplatnit jedině pro zakoupení výrobku z naší nabídky (není možné poskytnutí finanční protihodnoty).
Platnost poukazu je 6 měsíců.