Dekor Povrch a barva Zavěšení Akce

Dekor

Dekor vzniká odlitím starých a starožitných rámů. Kaučuková forma sejme i ty nejjemnější detaily, nerovnosti a struktury. V současné době máme k dispozici nejrůznější druhy dekorů a ornamentů, od jednoduchých linií po rostlinné dekory. Vše získá díky barevnosti a struktuře betonové směsi jedinečný vzhled.

Povrch a barva

Beton má svou charakteristickou přírodní surovou barevnost, ovlivněnou jednotlivými složkami ve směsi, ale také náhodami, které ne vždy lze předem odhadnout a naplánovat, například vytvoření vápenného květu při zasychání kapek vody na povrchu. Barevnost lze také ovlivnit přidáním barevných pigmentů, vzniká tak tlumený barevný nádech, který přirozený tón betonu nepřekryje, ale podtrhne. Tím je možné barvu rámu přizpůsobit Vašemu interiéru.

Závěřecná povrchová úprava je prováděna voskováním, které celý povrch sjednotí a dodá mu sametový lesk.

 

Zavěšení

Často se nás ptáte, jak je to se zavěšením rámu, že prý betonový rám musí být ,,strašně těžký''. Ano, je to tak, beton není peříčko a je třeba s ním i tak zacházet. Vzhledem ke hmotnosti rámu je nutné zvolit správný způsob zavěšení. Vhodná je hmoždinka a vrut s háčkem na zvolený typ zdi, tloušťka vrutu a jeho délka je závislá na hmotnosti každého kusu. Tento údaj je napsán u každého typu rámu zvlášť. Hmoždinka ani vrut nejsou součástí balení, ale se správným výběrem vám zajisté pomůžou v každém specializovaném obchodě. Samotné zavěšení rámu je snadné díky háčku v zadní části, který lze jednoduše vyměnit ze svislé polohy na polohu vodorovnou opět pomocí křížového šroubováku.

 

Akce

Dárkový poukaz
Chcete betonovým rámem obdarovat někoho blízkého, ale nevíte, který kousek by mu udělal největší radost? Věnujte mu dárkový poukaz.
Napiště nám na email: betome@concrete-factory.com, nebo zavolejte na číslo +420 608 344 260. Budeme Vás kontaktovat:
- výše částky, kterou chcete na dárkový poukaz uvést, je libovolná.
- vytištěný dárkový poukaz je možné zaslat poštou v dárkové obálce (dodání do 3 pracovních dnů).
- poukaz lze zaslat také emailem ve formátu .pdf, takže si ho doma můžete vytisknout sami (dodání do 24 hodin).
- na poukaz Vám také rádi napíšeme krátké věnování, nebo jméno obdarovaného.

Každý dárkový poukaz má svůj unikátní kód, který se uvádí při objednávce rámu. Smí být použit pouze jednou (za případné zneužití odpovídá majitel) a lze ho uplatnit jedině pro zakoupení výrobku z naší nabídky (není možné poskytnutí finanční protihodnoty).
Platnost poukazu je 6 měsíců.